První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Lukavice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak vytvořit počítač od nuly? Jak přenášet kontakty z iphone do počítače? Co je počítačový programátor? Jak přenést VHS do počítače? Jak překlopit obrazovku počítače? Jak resetuji počítač na tovární nastavení? Jak přenášet soubory z jednoho počítače do druhého? Jak stahovat hudbu z youtube do počítače? Jak posílat textové zprávy z počítače? Jak mohu autorizovat počítač pro itunes? Jak sdílet soubory mezi počítači? Jak odstranit virus z počítače? Jak mohu urychlit svůj počítač? Jak změnit název počítače na mac? Proč je můj počítačový ventilátor tak hlasitý? Jaký mám počítač? Jak rozjasnit obrazovku počítače? Jak formátovat počítač? Jak obnovit počítač na tovární nastavení Windows 7? Jak synchronizovat iphone do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: ALSICO s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., TRUMF International s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , OK DESIGN s.r.o., NEUROLOGIE, A1 Team CZ s.r.o., LUMIMONT s.r.o., SAVE MAX, a.s., RoseMode, s.r.o., TAU COLOR a.s., Westcombe International Research, s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, FAST interier a design, s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Levné knihy a.s., ARGUS, spol. s.r.o., OLSTROJ s.r.o., DELIKA s.r.o. ,