První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Pňovice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak aktualizovat itunes na počítači? Jak zálohovat ipad do počítače? Jak přenášet hudbu z iPadu do počítače? Jak otřít můj počítač? Jak kraslit na počítači? Jak přenášet fotografie z telefonu do počítače? Jak autorizovat počítač na itunes? Proč můj počítač stále havaruje? Kdy byl vynalezen počítač? Jak odemknout počítač? Co je počítačový hacking? Jak mohu zálohovat iphone do počítače? Co je RAM na počítači? Proč je můj počítač tak hlasitý? Jak restartovat počítač? Co je počítačový hardware? Jak vytvořit svůj vlastní počítač? Jak stahovat hudbu z iphone do počítače? Jak udělat počítačový virus? Kolik elektřiny počítač používá?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: KABA s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., EFETI, spol. s r.o., Westcombe International Research, s.r.o., SAVE MAX, a.s., TARAN s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., DELIKA s.r.o. , DACH systém s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , DHK ZORA Olomouc, obchodní jednotky Galerie Šantovka, A1 Team CZ s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., MICOS spol. s r. o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, TRUMF International s.r.o., LUMIMONT s.r.o.,