První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Olšany u Prostějova?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak dostat hudbu z iphone do počítače? Jak resetovat počítač? Jak nahrát obrázky z iphone do počítače? Kde je Můj počítač ve Windows 8? Jsme příliš závislí na počítačích? Jak vyčistit obrazovku počítače? Jak otřít můj počítač? Co je pc stojan pro počítač? Jak rozjasnit obrazovku počítače? Jak obnovit počítač na tovární? Jak získat obrázky z počítače na iPhone? Co je paměť počítače? Kdo opraví notebook? Jak faxovat z počítače? Jak aktualizovat počítač? Jak vytvořit počítač od nuly? Jak mám urychlit svůj počítač? Jak obnovit počítač? Jak přenášet skladby z iPodu do počítače? Mohu získat i text z počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., STAVING engineering s.r.o., TRUMF International s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , RELIABILITY s.r.o., e-cars trading s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., MICOS spol. s r. o., LUMIMONT s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., NEUROLOGIE, OK DESIGN s.r.o., RoseMode, s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, SAVE MAX, a.s., Westcombe International Research, s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, DELIKA s.r.o. , Levné knihy a.s., TAU COLOR a.s.,