První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Pivín?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Co je počítačový software? Jak koupit počítač? Proč je můj počítač tak hlasitý? Jak udělat počítačový virus? Jaký je název mého počítače? Oprabdu končí widnows 7?? Jak překlopit obrazovku počítače? Jak rychlý je můj počítač? Jak skenovat do počítače? Jak přenášet hudbu z počítače do iPodu? Jak přenášet skladby z počítače na iPhone? Jak velký byl první počítač? Má můj počítač virus? Jak přenášet textové zprávy z iphone do počítače? Jak přenést knihovnu itunes do nového počítače? Jak se zbavit počítačového viru? Co je notebook? Jak vymazat mezipaměť počítače? Jak mohu připojit počítač k televizoru? Jak stáhnout video youtube do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Levné knihy a.s., EFETI, spol. s r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , ALSICO s.r.o., MODOS spol. s r.o., VENDINGNET s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., Kosmas s.r.o., LUMIMONT s.r.o., TAU COLOR a.s., REFI DEVELOPMENT s.r.o, FAST interier a design, s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., RELIABILITY s.r.o., STAVING engineering s.r.o., RoseMode, s.r.o., DELIKA s.r.o. , EDUWIN s.r.o.,