První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Pivín?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak nahrávat zvuk z počítače? Co je informatika? Jak se dostat virus z počítače? Jak ripovat DVD do počítače? Jak obnovit počítač se systémem Windows 8? Jak připojit Apple tv k počítači? Jak resetovat počítač na tovární nastavení Windows 7? Jak obnovit počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak skenovat z tiskárny do počítače? Jak dostat počítač z nouzového režimu? Jak obnovit počítač na předchozí datum? Jak mohu otřít počítač? Jak vzdáleně přistupovat k jinému počítači? Jak zcela otřít počítač? Co dělat se starým počítačem? Jak resetovat počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak obnovit počítač na tovární nastavení Windows 7? Je můj počítač 64 bit? Jak autorizujete počítač pro itunes? Jak zobrazit specifikace počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: UNITOP spol. s r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., KMa s.r.o., EFETI, spol. s r.o., KABA s.r.o., Kosmas s.r.o., Can21 Olomouc, LUMIMONT s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , RIOX spol. s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., OLSTROJ s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , A1 Team CZ s.r.o., VENDINGNET s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., Květinářství Michaela s.r.o. , DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o.,