První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Skalka?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak mohu zálohovat počítač? Jak resetujete počítač? Jak autorizovat počítač na itunes mac? Jak se dostat virus z počítače? Mohu spustit na svém počítači? Mohu získat i text z počítače? Jak přenášet obrázky z telefonu do počítače? Jak stahovat youtube videa do počítače? Jak velký byl první počítač? Jaký bit je můj počítač? Jak importovat obrázky z iphone do počítače? Jak fungují počítače? Co dělat se starými počítači? Jak obnovit počítač na tovární nastavení? Kolik elektřiny počítač používá? Jak zkontrolovat počítač specifikace Windows 7? Jak deautorizovat počítač na itunes? Jak formátovat počítač? Jak importovat fotografie z telefonu do počítače? Jak přesunout knihovnu itunes do nového počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: KMa s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , KABA s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , GROBER PROJECT, s.r.o., EDUWIN s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., MICOS spol. s r. o., SAVE MAX, a.s., OLSTROJ s.r.o., EXCIMER, s.r.o., NEUROLOGIE, RL-CORPUS s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, DHK ZORA Olomouc, Hopi Popi, a.s., TRUMF International s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., DACH systém s.r.o., LUMIMONT s.r.o.,