První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Tučín?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak na reimage počítače? Co je počítačový virus? Jak získat fotografie z mobilu do počítače? Jak kontrolovat teplotu počítače? Jak můžu rychleji spustit svůj počítač? Jak urychlit počítač? Jak vytvořit počítač od nuly? Co je počítačový programátor? Jak nahrát fotografie z iphone do počítače? Jak přenášet hudbu z počítače do iPodu? Má můj počítač virus? Jak otáčet obrazovku počítače? Jak starý je můj počítač? Co to znamená pro počítače? Co jsou soubory cookie v počítači? Kolik zlata je v počítači? Jak dálkově vypnout počítač? Jak autorizovat počítače? Jak najít IP adresu počítače? Jak chránit váš počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Hopi Popi, a.s., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, Brázdovo kuře s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., RoseMode, s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., EFETI, spol. s r.o., DACH systém s.r.o., MICOS spol. s r. o., Westcombe International Research, s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, LUMIMONT s.r.o., TRUMF International s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., CHIRAMPOL s.r.o, Elefant Vítkov a.s., TOMSTAV Olomouc,