První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Tučín?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak odstranit počítačový virus? Jak najít IP adresu na počítači? Jak uložit youtube video do počítače? Co je počítačový program? Jak obnovit iphone bez počítače? Co je můj počítač? Jsme příliš závislí na počítačích? Jak telefonovat bez počítače? Kde mohu prodat svůj počítač? Jak na snímek na počítači? Co je cloud computing? Je můj počítač 32 nebo 64 bit? Jak připojit dva počítače? Jak vytvořit počítačový stůl? Kdy je nejlepší čas koupit počítač? Může můj počítač spustit Windows 10? Kolik elektřiny počítač používá? Co dělají počítačoví programátoři? Jak přenášet hudbu z počítače do iPadu? Jak synchronizovat fotografie z iphone do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., EFETI, spol. s r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., M&T Stavby -Reality s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , Střechy NOSVO s.r.o., TAU COLOR a.s., ARGUS, spol. s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., TVARBET MORAVIA, a.s., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., EXCIMER, s.r.o., TOMSTAV Olomouc, ARKO TECHNOLOGY, a.s., DELIKA s.r.o. , VENA - TRADE, s.r.o. , OLSTROJ s.r.o.,