První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Mladějovice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak najít specifikaci počítače? Jak přenášet hudbu z iPodu do počítače? Jak ukládat textové zprávy do počítače? Jak změnit název počítače? Jak kraslit na počítači? Jak se připojit k počítači? Jak se zbavit viru na počítači? Jak udělat počítačový virus? Co je počítačový červ? Jak spustit počítač v nouzovém režimu? Jak stahovat hudbu z iphone do počítače? Jak importovat fotografie z telefonu do počítače? Proč je obrazovka počítače na bok? Jaká je má specifikace počítače? Proč je můj počítačový ventilátor tak hlasitý? Co je zelená výpočetní technika? Jak přenášet textové zprávy z iphone do počítače? Kolik zlata je v počítači? Jak přesunout hudbu z iphone do počítače? Jak změnit název počítače na mac?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Kosmas s.r.o., KABA s.r.o., DACH systém s.r.o., ASET studio s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., OLSTROJ s.r.o., OK DESIGN s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., Hopi Popi, a.s., Profi-Communication, s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, AUTOIMPORT CZ s.r.o. , M&T Stavby -Reality s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, EFEKT PLUS s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , A2 ARCHITEKTI s.r.o., LUMIMONT s.r.o., DELIKA s.r.o. ,