První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Vernířovice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak najít specifikaci vašeho počítače? Proč počítače zpomalují? Jak mám udělat snímek na svém počítači? Kde koupit počítače? Kde koupit počítač? Proč se můj počítač sám vypne? Co to znamená pro počítače? Jak opravit počítač? Jak synchronizovat fotografie z iphone do počítače? Co je moje IP adresa počítače? Co je počítačová myš? Co jsou počítačové brýle? Jak přesunout knihovnu itunes do nového počítače? Kdy byl vynalezen počítač? Jak opravit obrazovku počítače? Proč je obrazovka počítače na bok? Jak používat počítač? Jak zjistit heslo počítače? Jak mohu otočit obrazovku počítače? Co je počítačový soubor cookie?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: OK DESIGN s.r.o., EXCIMER, s.r.o., DHK ZORA Olomouc, DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., e-cars trading s.r.o., MODOS spol. s r.o., OLSTROJ s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., Střechy NOSVO s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, obchodní jednotky Galerie Šantovka, Brázdovo kuře s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, ALSICO s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., Hopi Popi, a.s., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o.,