První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Vernířovice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak programovat počítač? Jak importovat fotografie z telefonu do počítače? Jak se zbavit počítačového viru? Jak obnovit počítač na tovární nastavení? Jak spustit počítač v nouzovém režimu? Jak kopírovat DVD do počítače? Jak připojit počítač k televizi? Jak dát obrázky z iphone do počítače? Jak otřít můj počítač? Jak obnovit počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak vzdáleně přistupovat k jinému počítači? Jak rychleji spustit počítač? Jak přenášet obrázky z iphone do počítače? Jak restartuji počítač? Jaký bit je můj počítač? Co dělá počítač rychlejší? Jak deautorozivat itunes na mrtvém počítač? Jak uložit video youtube do počítače? Co je zelená výpočetní technika? Proč počítače zpomalují?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: KABA s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., STAVING engineering s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., SCHIEBEL, s.r.o. , EDUWIN s.r.o., DACH systém s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., ALSICO s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , VENDINGNET s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., Can21 Olomouc, Elefant Vítkov a.s., Simply You Pharmaceuticals, a. s., NEUROLOGIE, Hopi Popi, a.s., 2K CONSULTING s.r.o.,