První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Věrovany?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak najít IP adresu počítače? Co je počítačový software? Jak psát na instagram z počítače? Jak udělat počítačový virus? Jak můžu rychleji spustit svůj počítač? Jak streamovat z počítače do televize? Jak získat volný počítač? Co jsou soubory cookie v počítači? Jak změnit heslo na počítači? Jak přenášet fotografie z ipad do počítače? Kdo opraví notebook? Co je cloud computing? Má můj počítač bluetooth? Jak kopírovat DVD do mého počítače? Jak přesunout hudbu z iPodu do počítače? Jak udělat screenshot na počítači? Jak zjistit, zda má počítač virus? Jak kopírovat hudbu z iphone do počítače? Jak mohu spustit počítač v nouzovém režimu? Jak se dostat virus z počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Farma Bystročice s.r.o., RIOX spol. s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., SCHIEBEL, s.r.o. , ASET studio s.r.o., EXCIMER, s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, UNITOP spol. s r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, MICOS spol. s r. o., SIT-IN CZ, s.r.o., Elefant Vítkov a.s., Profi-Communication, s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , Shoebox CZ s.r.o., RoseMode, s.r.o., Can21 Olomouc, EFETI, spol. s r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o.,