První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Újezd?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak faxovat z počítače? Jak sestavit počítač? Jak připojit počítač k televizi? Jak udělat screenshot na počítači? Jak se stát počítačovým programátorem? Jak zálohovat ipad do počítače? Jak aktualizovat itunes na počítači? Jak můžu rychleji spustit svůj počítač? Jak autorizovat počítače? Co potřebujete k vybudování počítače? Jak najít wifi heslo na počítači? Co je notebook? Jak najít IP adresu na počítači? Jak se připojit ipad k počítači? Mohu poslat fax z počítače? Co je počítačový software? Jak koupit počítač? Jak přenášet hudbu z iPadu do počítače? Jak resetuji počítač? Jak přenést knihovnu itunes do jiného počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Simply You Pharmaceuticals, a. s., LUMIMONT s.r.o., Can21 Olomouc, DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., EFETI, spol. s r.o., Westcombe International Research, s.r.o., UNITOP spol. s r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., DELIKA s.r.o. , RIOX spol. s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, OK DESIGN s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., STAVING engineering s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , TVARBET MORAVIA, a.s., RELIABILITY s.r.o., TOMSTAV Olomouc, RoseMode, s.r.o.,