První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Újezd?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak se připojit k počítači? Jak importovat fotografie z počítače do iPhone? Jak stahovat itunes na počítači? Mohu spustit na svém počítači? Co je RAM na počítači? Kdy je nejlepší čas koupit počítač? Jak stahovat hudbu z iphone do počítače? Jak přenášet skladby z počítače na iPhone? Jak otřít okna systému Windows 7? Jak obnovit počítač? Jak rychleji spustit počítač? Jak restartuji počítač? Kolik energie můj počítač potřebuje? Jaká je má specifikace počítače? Kolik má můj počítač? Jak obnovit počítač do továrního nastavení? Jaký druh počítače potřebuji? Jak vyčistit počítač? Jak autorizovat váš počítač pro itunes? Jak přenášet fotografie z iphone do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: A1 Team CZ s.r.o., RELIABILITY s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, REFI DEVELOPMENT s.r.o, VLCEK POLSKA Sp. z o.o., e-cars trading s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , EFETI, spol. s r.o., KMa s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., TARAN s.r.o., KABA s.r.o., Kosmas s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., ARGUS, spol. s.r.o., MICOS spol. s r. o.,