První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Týn nad Bečvou?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak zálohovat počítač? Jak sdílet soubory mezi počítači? Jak obnovit počítačová okna 7? Kdy je nejlepší čas koupit počítač? Je můj počítač 32 nebo 64 bit? Jak obnovit počítač na tovární nastavení? Jak dát obrázky z iphone do počítače? Jak velký byl první počítač? Může můj počítač spustit tuto hru? Jak připojit telefon k počítači? Co jsou počítačové informační systémy? Kolik energie můj počítač potřebuje? Jak mohu urychlit svůj počítač? Jak otřít okna systému Windows 7? Kde koupit počítačové díly? Jak přenášet fotografie z ipad do počítače? Jak odstranit počítačový virus? Co je počítačový software? Co jsou soubory cookie počítače? Jak spustit počítač v nouzovém režimu?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: SCHIEBEL, s.r.o. , EFEKT PLUS s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., KMa s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., EDUWIN s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , ARGUS, spol. s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., MODOS spol. s r.o., Farma Bystročice s.r.o., LUMIMONT s.r.o., DACH systém s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., Can21 Olomouc, Střechy NOSVO s.r.o.,