První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Tovéř?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Kolik má můj počítač? Jak přesunout hudbu z iPodu do počítače? Jak přenášet obrázky z telefonu do počítače? Jak stahovat hudbu z počítače na iPhone? Jak resetovat počítač na tovární nastavení Windows 7? Jak vybudovat herní počítač? Jak najít IP adresu na počítači? Jak aktualizovat počítač? Jak resetujete počítač? Jak starý je můj počítač? Jak dálkově vypnout počítač? Jak stahovat hudbu z youtube do počítače? Co je vše v jednom počítači? Jak mám urychlit svůj počítač? Jaká je má specifikace počítače? Jak skenovat dokument do počítače? Jak opravit počítač? Jak autorizovat váš počítač pro itunes? Jak vzdáleně přistupovat k jinému počítači? Jak autorizovat počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: SAVE MAX, a.s., STAVING engineering s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, OK DESIGN s.r.o., ALSICO s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., RELIABILITY s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., Shoebox CZ s.r.o., KMa s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., EFETI, spol. s r.o., e-cars trading s.r.o., DACH systém s.r.o., TARAN s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , NEUROLOGIE, REFI DEVELOPMENT s.r.o, FAST interier a design, s.r.o.,