První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Svébohov?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak vytvořit svůj vlastní herní počítač? Jak resetuji počítač na tovární nastavení? Jak přenesu hudbu z počítače na iPhone? Jak přenášet fotografie z ipad do počítače? Jak autorizujete počítač pro itunes? Jak přesunout hudbu z iPodu do počítače? Jak kopírovat DVD do počítače? Jak uložit video youtube do počítače? Jak faxovat z počítače? Jak přenést knihovnu itunes do nového počítače? Jak vytvořit počítač? Jak čistit počítač? Jak připojit počítač k televizoru? Jak skenovat z tiskárny do počítače? Jak obnovit počítač se systémem Windows 8? Jak změnit název počítače? Jak přenášet fotografie z telefonu do počítače? Jak udělat screenshot na počítači? Jak obnovím počítač? Jak mohu otřít počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: ARKO TECHNOLOGY, a.s., LUMIMONT s.r.o., Hopi Popi, a.s., OK DESIGN s.r.o., KABA s.r.o., VENDINGNET s.r.o., ALSICO s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , TANO TECHNIK, spol. s r.o., DACH systém s.r.o., Can21 Olomouc, UNITOP spol. s r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, TVARBET MORAVIA, a.s., REFI DEVELOPMENT s.r.o, EFETI, spol. s r.o., STAVING engineering s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., RL-CORPUS s.r.o.,