První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Svébohov?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak defragmentovat počítače? Jak umístit obrázky z počítače do iPhone? Jak obnovit okna počítače 7? Jak fungují počítače? Jak ukládat fotografie z iphone do počítače? Jak vytvořit počítačový stůl? Oprabdu končí widnows 7?? Jak urychlit počítač? Co je nejlepší počítač? Jak mohu připojit počítač k televizoru? Jak vzdáleně přistupovat k jinému počítači? Jak restartuji počítač? Jak počítač funguje? Proč počítače zpomalují? Jak rychleji spustit počítač? Jaký typ počítače mám? Jak získat fotografie z mobilu do počítače? Jak posílat obrázky z počítače na iPhone? Jak obnovit počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Proč je můj počítač tak pomalý?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Hopi Popi, a.s., Střechy NOSVO s.r.o., TARAN s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., Brázdovo kuře s.r.o., SAVE MAX, a.s., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., EFETI, spol. s r.o., VENDINGNET s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , obchodní jednotky Galerie Šantovka, Elefant Vítkov a.s., Simply You Pharmaceuticals, a. s., DACH systém s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., REFI DEVELOPMENT s.r.o, ASET studio s.r.o., TOMSTAV Olomouc, OLSTROJ s.r.o.,