První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Smržice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak kopírovat hudbu z iphone do počítače? Jak uložit youtube video do počítače? Jak posílat textové zprávy z počítače? Jak zálohovat počítač? Jaký je název mého počítače? Kolik energie používá můj počítač? Jak zvýšit rychlost počítače? Jak přenášet fotografie z telefonu do počítače? Je můj počítač zapnutý? Kde koupit počítačové díly? Co je počítačová gramotnost? Jak přenášet hudbu z počítače do iPodu? Jak se zbavit viru na počítači? Jak velký byl první počítač? Jak otočit obrazovku počítače? Co je na mém počítači bonjour? Jak ukládat obrázky z iphone do počítače? Jak přenést itunes do nového počítače? Jak udělat počítačový virus? Jak vytvořit svůj vlastní herní počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: KMa s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., RoseMode, s.r.o., RIOX spol. s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., Elefant Vítkov a.s., TVARBET MORAVIA, a.s., e-cars trading s.r.o., VENDINGNET s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., OK DESIGN s.r.o., EXCIMER, s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , ASET studio s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., EDUWIN s.r.o.,