První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Smržice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak sledovat televizi na počítači? Jak najít specifikaci vašeho počítače? Jak synchronizovat fotografie z iphone do počítače? Jak stahovat obrázky z telefonu do počítače? Jak nahrávat zvuk z počítače? Jak připojit Apple tv k počítači? Jak resetovat počítač na tovární nastavení? Mohu poslat fax z počítače? Jak odstranit cookies na počítači? Jak se připojit k počítači? Jak získat text z počítače? Co dělá počítačový inženýr? Co je sálový počítač? Jak ukládat fotografie z iphone do počítače? Jak udělat počítačovou hru? Jak přenášet videa z iphone do počítače? Jak obnovit iphone bez počítače? Co je cloud computing? Jak kraslit na počítači? Jak zálohovat počítač na externí pevný disk?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: ALSICO s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, Can21 Olomouc, Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., SCHIEBEL, s.r.o. , SAVE MAX, a.s., Levné knihy a.s., MODOS spol. s r.o., TAU COLOR a.s., TARAN s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, ARGUS, spol. s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , A1 Team CZ s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, TANO TECHNIK, spol. s r.o., RELIABILITY s.r.o., ASET studio s.r.o., TOMSTAV Olomouc, e-cars trading s.r.o.,