První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Smržice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak fungují počítače? Jak zkontrolovat počítač specifikace Windows 7? Jak mohu obnovit tovární nastavení počítače? Jak stahovat dvd do počítače? Proč můj počítač stále zamrzá? Jak vytvořit počítačový stůl? Jak dostat počítač z nouzového režimu? Jak připojit dva počítače? Jak obnovit heslo počítače? Jak na obrázek z počítače? Jak resetuji počítač? Jak získat volný počítač? Jak mohu spustit počítač v nouzovém režimu? Kolik má můj počítač? Co je paměť počítače? Jak obnovit počítač na tovární nastavení? Jak zjistit heslo počítače? Kolik zlata je v počítači? Co je vše v jednom počítači? Jak streamovat z počítače do televize?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: A1 Team CZ s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, e-cars trading s.r.o., Elefant Vítkov a.s., Profi-Communication, s.r.o., TOMSTAV Olomouc, TAU COLOR a.s., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., STAVING engineering s.r.o., KABA s.r.o., VENDINGNET s.r.o., TRUMF International s.r.o., TARAN s.r.o., ASET studio s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., EDUWIN s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, CHIRAMPOL s.r.o, Shoebox CZ s.r.o.,