První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Řikovice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Může můj počítač spustit tuto hru? Jak zjistit, zda má počítač virus? Co je nejlepší stolní počítač? Jak připojit tiskárnu k počítači? Jak proniknout do počítače? Jak zvýšit rychlost počítače? Jak obnovím počítač? Jak překlopit obrazovku počítače? Oprabdu končí widnows 7?? Má můj počítač virus? Kde koupit počítačové díly? Kolik RAM má můj počítač? Jak přenášet obrázky z telefonu do počítače? Jak se připojit ipad k počítači? Co je počítačový server? Jak posílat text z počítače? Jak kreslit na počítači? Jak stahovat youtube videa do počítače? Jak obnovit počítač na dřívější datum? Co je zelená výpočetní technika?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., CHIRAMPOL s.r.o, DELIKA s.r.o. , ARGUS, spol. s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , Střechy NOSVO s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., Elefant Vítkov a.s., STAVING engineering s.r.o., EXCIMER, s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, TOMSTAV Olomouc, DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., SAVE MAX, a.s., ASET studio s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, GROBER PROJECT, s.r.o., Can21 Olomouc,