První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Řikovice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Co je cloud computing? Jak zkontrolovat počítač specifikace Windows 7? Jak dostat počítač z nouzového režimu? Jak autorizovat počítač pro itunes? Jak získat hudbu z iPodu do počítače? Co je počítačový software? Jak se dostat virus z počítače? Jak přesunout hudbu z iphone do počítače? Jak připojit počítač k televizi? Jak vymazat počítač? Jak ukládat fotografie z iphone do počítače? Proč se můj počítač sám vypne? Jak sestavit počítač? Jak dát obrázky z iphone do počítače? Jak, aby váš počítač nespal? Jak čistit počítač? Jak dobrý je můj počítač? Jak restartuji počítač? Kolika bitový je můj počítač? Jak kopírovat hudbu z iPodu do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: TRUMF International s.r.o., ALSICO s.r.o., TAU COLOR a.s., SCHIEBEL, s.r.o. , TANO TECHNIK, spol. s r.o., FAST interier a design, s.r.o., DELIKA s.r.o. , Kosmas s.r.o., RoseMode, s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , DHK ZORA Olomouc, DACH systém s.r.o., SAVE MAX, a.s., OLSTROJ s.r.o., ASET studio s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., Hopi Popi, a.s., Can21 Olomouc, Farma Bystročice s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o.,