První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Raková u Konice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Kolik stojí počítač? Kolik energie používá můj počítač? Jak se dostat do mého počítače v systému Windows 8? Mohu získat i text z počítače? Jak mohu zálohovat počítač? Jak udělat počítačový virus? Kde koupit počítače? Jak opravit počítač? Jak můžu rychleji spustit svůj počítač? Jak autorizovat počítače? Jak restartovat počítač? Jak překlopit obrazovku počítače? Jak autorizovat počítač pro itunes? Můžu faxovat z počítače? Jak obnovit iphone bez počítače? Jak odstranit počítačový virus? Jak synchronizovat svůj iPhone s počítačem? Jak vymazat mezipaměť počítače? Jak odstranit cookies na počítači? Co potřebujete k vybudování počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: OLSTROJ s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., RoseMode, s.r.o., Elefant Vítkov a.s., ARKO TECHNOLOGY, a.s., Květinářství Michaela s.r.o. , Profi-Communication, s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., EXCIMER, s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., SAVE MAX, a.s., NEUROLOGIE, Střechy NOSVO s.r.o., MODOS spol. s r.o., Farma Bystročice s.r.o., Kosmas s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., RELIABILITY s.r.o.,