První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Rakov?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Co je mozek počítače? Jak stahovat dvd do počítače? Jak přenášet hudbu z iPadu do počítače? Jak se zbavit starých počítačů? Jak změnit název počítače? Jak autorizovat počítače? Jak opravit pomalý počítač? Jak, aby váš počítač nespal? Jak kreslit na počítači? Jak mohu otřít počítač? Jak obnovit počítač na tovární nastavení? Jak kopírovat hudbu z iphone do počítače? Kolika bitový je můj počítač? Jak vytvořit počítač? Jak přenášet hudbu z počítače do itunes? Co dělat se starými počítači? Jak přenášet fotografie z počítače do iPadu? Jak zkontrolovat specifikaci počítače? Jak otočit obrazovku počítače? Jak můžu rychleji spustit svůj počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., ALSICO s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, A1 Team CZ s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., ASET studio s.r.o., KABA s.r.o., VENDINGNET s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., SIT-IN CZ, s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , STAVING engineering s.r.o., TAU COLOR a.s., e-cars trading s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., MODOS spol. s r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , TARAN s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o,