První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Rakov?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak změnit heslo na počítači? Co je počítačové programování? Jak kraslit na počítači? Co je můj počítač? Jak dát dohromady počítač? Jak zkontrolovat specifikaci počítače? Jak resetujete počítač? Jak získat volný počítač? Jak přesunout hudbu z iPodu do počítače? Jak přenášet hudbu z iphone do počítače? Jak stáhnout video youtube do počítače? Jak obnovit iphone bez počítače? Jak stahovat obrázky z telefonu do počítače? Jak autorizovat počítače? Jak otočit obrazovku počítače na stranu? Jak dát obrázky z iphone do počítače? Co dělá ram pro počítač? Jak přenášet hudbu z počítače na android? Jak přenášet hudbu z počítače do iPadu? Jak na snímek na počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: RIOX spol. s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., Brázdovo kuře s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, ARGUS, spol. s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., A2 ARCHITEKTI s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, SCHIEBEL, s.r.o. , ASET studio s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., TOMSTAV Olomouc, Květinářství Michaela s.r.o. , Shoebox CZ s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, UNITOP spol. s r.o., KABA s.r.o., NEUROLOGIE,