První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Polom?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jaká je má specifikace počítače? Jak přenášet soubory z jednoho počítače do druhého? Jak připojit počítač k wifi? Jak přenášet hudbu z iphone do počítače? Jak zkontrolovat počítač specifikace Windows 7? Jak obnovím počítač? Co je počítačová myš? Jak obnovit iphone bez počítače? Jak mám defragmentovat můj počítač? Jak kopírovat hudbu z iphone do počítače? Co je počítačové kódování? Jak dobrý je můj počítač? Jak kopírovat DVD do počítače? Co dělají počítačoví inženýři? Jak na homeo office?? Jak obnovit iphone 4 bez počítače? Kdo dělá lenovo počítače? Jak synchronizovat fotografie z iphone do počítače? Jak na snímek na počítači? Jak najít název počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: SAVE MAX, a.s., OK DESIGN s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, Hopi Popi, a.s., Shoebox CZ s.r.o., TARAN s.r.o., EFETI, spol. s r.o., RIOX spol. s.r.o., NEUROLOGIE, A1 Team CZ s.r.o., TRUMF International s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., STAVING engineering s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., MODOS spol. s r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. ,