První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Myslejovice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Co znamená RAM v počítačích? Jak přenést knihovnu itunes do nového počítače? Co je počítačový software? Jak přenášet hudbu z iphone do počítače? Jak obnovit počítač na tovární nastavení? Jak odstranit počítačový virus? Je můj počítač 32 nebo 64 bit? Jak změnit název počítače na mac? Proč můj počítač pípá? Kde koupit počítačové díly? Jak přenášet hudbu z počítače do iPodu? Jak stahovat obrázky z iphone do počítače? Co je počítačový hacking? Kde opravit notebook? Jak přenášet kontakty z iphone do počítače? Jak připojit počítač k televizoru? Jak rychleji vytvořit počítač? Jak zkontrolovat specifikace počítače? Jak udělat screenshot na počítači? Co je počítačový monitor?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, TANO TECHNIK, spol. s r.o., TARAN s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., MODOS spol. s r.o., DHK ZORA Olomouc, CHIRAMPOL s.r.o, Kosmas s.r.o., TAU COLOR a.s., MICOS spol. s r. o., Farma Bystročice s.r.o., DELIKA s.r.o. , A1 Team CZ s.r.o., RIOX spol. s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , ARKO TECHNOLOGY, a.s., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, TOMSTAV Olomouc, EDUWIN s.r.o.,