První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Milotice nad Bečvou?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak obnovit počítač na tovární nastavení? Jak opravit pomalý počítač? Jak přenášet hudbu z iPadu do počítače? Jak připojit dva počítače? Jak změnit heslo na počítači? Mohu poslat fax z počítače? Jak mohu přenášet fotografie z iphone do počítače? Co jsou počítačové brýle? Jak připojit telefon k počítači? Jak programovat počítač? Jak získat volný počítač? Jak uložit youtube video do počítače? Jak se zbavit viru na počítači? Jak odstranit cookies na počítači? Jak otáčet obrazovku počítače? Jsme příliš závislí na počítačích? Jak aktualizovat počítač? Jak přenášet fotografie z ipad do počítače? Proč je můj počítač tak pomalý? Kolik RAM má můj počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: e-cars trading s.r.o., SAVE MAX, a.s., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, Westcombe International Research, s.r.o., TRUMF International s.r.o., EDUWIN s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, ARGUS, spol. s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , MICOS spol. s r. o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., ALSICO s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., TARAN s.r.o., RIOX spol. s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o.,