První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Milotice nad Bečvou?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak resetovat počítač na tovární nastavení? Co je počítačová myš? Co jsou počítačové informační systémy? Jak kopírovat DVD do mého počítače? Jak přenášet fotografie z telefonu do počítače? Proč je obrazovka počítače na bok? Jak přenášet hudbu z počítače do itunes? Jak resetovat počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak připojit počítač k televizoru? Jak ukládat textové zprávy do počítače? Jak nahrát fotografie z iphone do počítače? Jak připojit Apple tv k počítači? Jak zlepšit výkon počítače? Jak na reimage počítače? Jak odemknout počítač? Jak starý je můj počítač? Jak udělat počítačovou hru? Jak skenovat do počítače? Jak se zbavit starých počítačů? Je můj počítač zapnutý?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: NEUROLOGIE, TRUMF International s.r.o., MODOS spol. s r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., OLSTROJ s.r.o., Kosmas s.r.o., KABA s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., TANO TECHNIK, spol. s r.o., UNITOP spol. s r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , 2K CONSULTING s.r.o., DELIKA s.r.o. , TARAN s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., Westcombe International Research, s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o.,