První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Milotice nad Bečvou?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Co je počítačová gramotnost? Jak obnovit počítač do továrního nastavení? Jak přenášet fotografie z telefonu do počítače? Jak zjistit, zda má počítač virus? Jak přenášet fotografie z počítače do iPadu? Jaký je nejlepší počítač koupit? Kdo opraví počítač? Jak nahrávat zvuk z počítače? Co dělají počítačoví inženýři? Jak přenášet hudbu z počítače do itunes? Co znamená RAM v počítačích? Jak vytvořit svůj vlastní herní počítač? Jak obnovit počítač se systémem Windows 8? Jak vytvořit počítač? Mohu poslat fax z počítače? Jak otočit obrazovku počítače na stranu? Jak resetuji počítač na tovární nastavení? Jak kopírovat DVD do počítače? Co je zelená výpočetní technika? Jak mám udělat snímek na svém počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: SAVE MAX, a.s., CHIRAMPOL s.r.o, SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , EFEKT PLUS s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., SCHIEBEL, s.r.o. , MICOS spol. s r. o., FAST interier a design, s.r.o., DELIKA s.r.o. , REFI DEVELOPMENT s.r.o, DHK ZORA Olomouc, Farma Bystročice s.r.o., OLSTROJ s.r.o., TARAN s.r.o.,