První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Lutín?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Co je počítačová myš? Jak synchronizovat svůj iPhone s počítačem? Jak nahrát fotografie z iphone do počítače? Jak resetovat počítač na tovární nastavení Windows 7? Jak fungují počítačové viry? Jak zkontrolovat specifikaci počítače? Kde koupit počítačové díly? Jak kopírovat hudbu z iPodu do počítače? Jak odstranit cookies z počítače? Kde je Můj počítač ve Windows 8? Jak skenovat z tiskárny do počítače? Jak připojit počítač k televizi? Kdy byl vynalezen počítač? Co je pc stojan pro počítač? Jak formátovat počítač? Jak na reimage počítače? Jak zálohovat ipad do počítače? Jak stahovat hudbu z youtube do počítače? Jak mám urychlit svůj počítač? Jak přenést itunes do nového počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: e-cars trading s.r.o., NEUROLOGIE, RoseMode, s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., VENDINGNET s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , ASET studio s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., KMa s.r.o., SAVE MAX, a.s., ARKO TECHNOLOGY, a.s., TOMSTAV Olomouc, Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., ALSICO s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, M&T Stavby -Reality s.r.o.,