První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Lutín?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Co je informatika? Jak používat počítač? Jak opravit pomalý počítač? Jak si vzít screenshot na počítači? Může můj počítač spustit Windows 10? Kdo zajistí home office v Olomouci?? Co je kvantový počítač? Jak restartuji počítač? Jak vyčistit počítač? Jak, aby váš počítač nespal? Co je počítačový hacking? Jak změnit název počítače na mac? Jak najít název počítače? Jak můžu rychleji spustit svůj počítač? Jak ukládat youtube videa do počítače? Co je počítačový programátor? Jak otřít okna systému Windows 7? Jak odstranit virus z počítače? Co znamená RAM v počítačích? Kde koupit počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: ASET studio s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., TAU COLOR a.s., ARGUS, spol. s.r.o., Elefant Vítkov a.s., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, EFETI, spol. s r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, obchodní jednotky Galerie Šantovka, GROBER PROJECT, s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., EXCIMER, s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., Hopi Popi, a.s., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., KMa s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, Westcombe International Research, s.r.o.,