První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Luboměř pod Strážnou?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak přenášet obrázky z telefonu do počítače? Jak stahovat itunes na počítači? Jak stahovat hudbu z počítače na iPhone? Má můj počítač bluetooth? Jak přenést itunes do nového počítače? Jak čistit obrazovku počítače? Jak se zbavit viru na počítači? Jak kopírovat DVD do mého počítače? Jak vzít snímek obrazovky počítače? Jak zjistit heslo počítače? Jak resetovat počítač dell? Jak rychleji vytvořit počítač? Jak zkontrolovat specifikaci počítače? Co potřebujete k vybudování počítače? Jak připojit telefon k počítači? Co je vše v jednom počítači? Jak fungují počítačové viry? Jak psát na instagram z počítače? Jak přenášet skladby z počítače na iPhone? Jak mohu otočit obrazovku počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: OLSTROJ s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , Hopi Popi, a.s., Květinářství Michaela s.r.o. , Profi-Communication, s.r.o., TOMSTAV Olomouc, TAU COLOR a.s., M&T Stavby -Reality s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., RoseMode, s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., Levné knihy a.s., KMa s.r.o., EXCIMER, s.r.o., TRUMF International s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, GROBER PROJECT, s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o.,