První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Lhota?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Co dělat se starým počítačem? Jak udělat počítačový virus? Jak přenášet hudbu z počítače do itunes? Jak kopírovat hudbu z iphone do počítače? Jak zálohovat počítač na externí pevný disk? Jak fungují počítačové viry? Jak obnovit počítač na předchozí datum? Jak kopírovat hudbu z iPodu do počítače? Jak udělat screenshot na počítači? Jak přenášet fotografie z telefonu do počítače? Proč se můj počítač sám zapne? Jak najít wifi heslo na počítači? Jak defragmentovat počítače? Jak stahovat youtube videa do počítače? Jak přenášet fotografie z počítače na iPhone? Jak zcela otřít počítač? Jak přenést knihovnu itunes do nového počítače? Jak mohu obnovit tovární nastavení počítače? Kdy je nejlepší čas koupit počítač? Jak skenovat dokument do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: KABA s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., DHK ZORA Olomouc, STAVING engineering s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , Hopi Popi, a.s., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, TARAN s.r.o., TAU COLOR a.s., Profi-Communication, s.r.o., Levné knihy a.s., TANO TECHNIK, spol. s r.o., DACH systém s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., MICOS spol. s r. o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., KMa s.r.o.,