První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

V termínu od 7. 7. 2024 do 14. 7. 2024 funguje První počítačová pomoc Olomouc v omezeném režimu. V akutních případech pište na e-mail info@pppo.cz, SMS na 608465698 nebo v nejauktnějším případně volejte 608465698. Děkujeme za pochopení.

Servis počítače v obci Lhota?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak najít IP adresu na počítači? Jak kopírovat DVD do mého počítače? Jak mám udělat snímek na svém počítači? Kolik energie můj počítač potřebuje? Jak nahrát obrázky z iphone do počítače? Jak rozjasnit obrazovku počítače? Kdo opraví počítač? Jak autorizovat váš počítač pro itunes? Jak rychleji vytvořit počítač? Co je pc stojan pro počítač? Jak připojit dva počítače? Co je počítačový virus? Jak deautorizovat počítač? Když byl vyroben první počítač? Jak přenášet hudbu z počítače do itunes? Jak obnovit počítač na tovární nastavení? Jak získat fotografie z mobilu do počítače? Jak uvolnit počítač? Proč se počítač restartuje? Jak otočit obrazovku počítače na stranu?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: TOMSTAV Olomouc, Simply You Pharmaceuticals, a. s., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, FAST interier a design, s.r.o., RELIABILITY s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, OLSTROJ s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , TAU COLOR a.s., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , VENDINGNET s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., UNITOP spol. s r.o., Westcombe International Research, s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, RoseMode, s.r.o., KMa s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o.,