První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Křelov-Břuchotín?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak synchronizovat fotografie z iphone do počítače? Jak připojit počítač k televizoru? Jak rozjasnit obrazovku počítače? Co dělat se starým počítačem? Jak ripovat DVD do počítače? Jak kontrolovat teplotu počítače? Jsme příliš závislí na počítačích? Jak synchronizovat iphone do počítače? Jak stahovat youtube videa do počítače? Jak zálohovat počítač na externí pevný disk? Jak kopírovat hudbu z iphone do počítače? Jak autorizovat váš počítač pro itunes? Jaký je nejlepší počítač koupit? Proč je můj počítačový ventilátor tak hlasitý? Jak resetovat počítač na tovární nastavení Windows 7? Jak dát obrázky z iphone do počítače? Jak kopírovat DVD do mého počítače? Jak urychlit váš počítač? Jak rychleji spouštět počítač? Co je počítačové inženýrství?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: AUTOIMPORT CZ s.r.o. , Hopi Popi, a.s., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., ARGUS, spol. s.r.o., Can21 Olomouc, MODOS spol. s r.o., EXCIMER, s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., NEUROLOGIE, 2K CONSULTING s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., SIT-IN CZ, s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic,