První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Křelov-Břuchotín?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jaký je název mého počítače? Co je RAM v počítači? Jak připojit telefon k počítači? Jak zlepšit výkon počítače? Co je počítačový hacking? Jak defragmentovat můj počítač? Jak zobrazit specifikace počítače? Proč je můj počítačový ventilátor tak hlasitý? Co dělat se starým počítačem? Jak připojit tiskárnu k počítači? Jak se připojit k počítači? Jak získat obrázky z mobilu do počítače? Jak rozjasnit obrazovku počítače? Co hledat při nákupu počítače? Jak mohu přenášet fotografie z iphone do počítače? Jak proměnit obrazovku počítače? Jak propojit počítače? Co je můj počítač? Jak na snímek na počítači? Jak vzdáleně přistupovat k jinému počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Brázdovo kuře s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., TOMSTAV Olomouc, EXCIMER, s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., MICOS spol. s r. o., UNITOP spol. s r.o., OLSTROJ s.r.o., KMa s.r.o., Kosmas s.r.o., KABA s.r.o., NEUROLOGIE, VLCEK POLSKA Sp. z o.o., ARGUS, spol. s.r.o., e-cars trading s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., TAU COLOR a.s., EFETI, spol. s r.o., 2K CONSULTING s.r.o.,