První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Krchleby?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak mohu připojit počítač k televizoru? Jak telefonovat bez počítače? Jak odstranit virus z počítače? Co dělá počítač rychlejší? Jak autorizujete počítač pro itunes? Jak přenesu hudbu z počítače na iPhone? Jak se dostat do mého počítače v systému Windows 8? Jak víte, zda má počítač virus? Jak dostat počítač z nouzového režimu? Jak opravit obrazovku počítače? Co dělat, když počítač zamrzne? Jak programovat počítač? Jak zjistit heslo počítače? Co dělají počítačoví inženýři? Jak přenášet video z iphone do počítače? Týká se mě konec windows 7?? Jak opravit pomalý počítač? Může můj počítač spustit Windows 10? Jak přenášet fotografie z počítače na iPhone? Jak importovat fotografie z telefonu do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: NEUROLOGIE, SCHIEBEL, s.r.o. , LUMIMONT s.r.o., TAU COLOR a.s., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, EXCIMER, s.r.o., Elefant Vítkov a.s., Brázdovo kuře s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., RELIABILITY s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., EFETI, spol. s r.o., e-cars trading s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , ALSICO s.r.o., EDUWIN s.r.o., MODOS spol. s r.o., Kosmas s.r.o., SAVE MAX, a.s.,