První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Kokory?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Kde koupit počítačové díly? Když byl vyroben první počítač? Jak kraslit na počítači? Jak kopírovat DVD do mého počítače? Jak skenovat dokument do počítače? Jak zálohovat počítač na externí pevný disk? Jak připojit počítač k wifi? Jak přenášet hudbu z počítače do iPadu? Jak připojit počítač k televizoru? Jak urychlit váš počítač? Co je RAM na počítači? Jak zjistit, zda má počítač virus? Jak se stát počítačovým programátorem? Co je cloud computing? Jak zaznamenáváte obrazovku počítače? Jak ukládat fotografie z iphone do počítače? Jak připojit tiskárnu k počítači? Jak uložit youtube video do počítače? Jak zcela otřít počítač? Jak stahovat hudbu z iphone do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Hopi Popi, a.s., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., TRUMF International s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Profi-Communication, s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., Levné knihy a.s., KABA s.r.o., EXCIMER, s.r.o., Kosmas s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, 2K CONSULTING s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, FAST interier a design, s.r.o., e-cars trading s.r.o., ALSICO s.r.o., Elefant Vítkov a.s., A1 Team CZ s.r.o.,