První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Ivaň?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak mohu přenášet fotografie z iphone do počítače? Jak přenášet fotografie z ipad do počítače? Co je informatika? Co je počítačový hacking? Jak na obrázek z počítače? Jak používat počítač? Jak vybudovat herní počítač? Jak nahrát fotografie z iphone do počítače? Jak přenášet textové zprávy z Android do počítače? Může můj počítač spustit Windows 10? Jak přenést itunes do jiného počítače? Proč můj počítač stále havaruje? Kolik elektřiny počítač používá? Co je notebook? Jak najít wifi heslo na počítači? Jak můžu rychleji spustit svůj počítač? Kdo opraví notebook? Jak kopírovat hudbu z iPodu do počítače? Co jsou soubory cookie počítače? Mohu poslat fax z počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., 2K CONSULTING s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., TOMSTAV Olomouc, DELIKA s.r.o. , Can21 Olomouc, MODOS spol. s r.o., EFEKT PLUS s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, EFETI, spol. s r.o., KMa s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., KABA s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., ASET studio s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, Kosmas s.r.o., SAVE MAX, a.s.,