První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Huzová?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak přeformátovat počítač? Proč můj počítač pípá? Jak připojit Apple tv k počítači? Jak skenovat z počítače? Jak skenovat dokument do počítače? Jak sdílet soubory mezi počítači? Jak stahovat hudbu z iphone do počítače? Jak deautorizovat počítač na itunes? Co je sálový počítač? Jaký mám počítač? Jak umístit obrázky z počítače do iPhone? Jak vyčistit obrazovku počítače? Co dělají počítačoví inženýři? Jak otočit obrazovku počítače? Jak streamovat z počítače do televize? Mohu poslat fax z počítače? Jak myslet jako počítačový vědec? Jak přenášet videa z iphone do počítače? Co je počítačový virus? Jak stahovat dvd do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: SCHIEBEL, s.r.o. , IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., MODOS spol. s r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , VENDINGNET s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , VLCEK POLSKA Sp. z o.o., ALSICO s.r.o., TRUMF International s.r.o., ASET studio s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., STAVING engineering s.r.o., OK DESIGN s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., RIOX spol. s.r.o., RELIABILITY s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o.,