První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Hoštejn?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak na obrázek z počítače? Jak psát na instagram z počítače? Jak nahrávat zvuk z počítače? Co je počítačový program? Jak resetovat počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak otočit obrazovku počítače vzhůru nohama? Jak dobrý je můj počítač? Jak programovat počítač? Co je pc stojan pro počítač? Jak zálohovat počítač na externí pevný disk? Může můj počítač spustit tuto hru? Jak skenovat do počítače? Jak mohu vyčistit počítač? Jak zamknout počítač? Co je vše v jednom počítači? Jak synchronizovat fotografie z iphone do počítače? Jak resetuji počítač na tovární nastavení? Jak ripovat DVD do počítače? Jak udělat počítačovou hru? Jak importovat obrázky z iphone do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., EFEKT PLUS s.r.o., NEUROLOGIE, TANO TECHNIK, spol. s r.o., TARAN s.r.o., LUMIMONT s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., obchodní jednotky Galerie Šantovka, Simply You Pharmaceuticals, a. s., TRUMF International s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., STAVING engineering s.r.o., TAU COLOR a.s., ALSICO s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., DHK ZORA Olomouc, MICOS spol. s r. o., Levné knihy a.s.,