První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Hluchov?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak kopírovat hudbu z iPodu do počítače? Kdo vyrobil počítač? Co je cloud computing? Jak kopírovat DVD do mého počítače? Jak si vzít screenshot na počítači? Jak dostat hudbu z iphone do počítače? Jak přenášet soubory z jednoho počítače do druhého? Jak přeformátovat počítač? Jak se připojit ipad k počítači? Jak získat obrázky z mobilu do počítače? Co je zelená výpočetní technika? Co je počítačová myš? Jak přenášet skladby z počítače na iPhone? Má můj počítač virus? Co je nejlepší stolní počítač? Co je moje IP adresa počítače? Jak mám urychlit svůj počítač? Co je počítačová gramotnost? Jak otáčet obrazovku počítače? Jak připojit počítač k televizi?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Kosmas s.r.o., EDUWIN s.r.o., EXCIMER, s.r.o., UNITOP spol. s r.o., NEUROLOGIE, SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, DACH systém s.r.o., EFETI, spol. s r.o., Elefant Vítkov a.s., MICOS spol. s r. o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, VLCEK POLSKA Sp. z o.o., SCHIEBEL, s.r.o. , TARAN s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , DHK ZORA Olomouc, RoseMode, s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o,