První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Drahanovice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Co je počítačový server? Co dělat se starým počítačem? Jsme příliš závislí na počítačích? Co je informatika? Týká se mě konec windows 7?? Jak zálohovat počítač? Jak deautorozivat itunes na mrtvém počítač? Jak najít wifi heslo na počítači? Jak defragmentovat můj počítač? Jak přenášet textové zprávy z iphone do počítače? Co je to počítač? Jak synchronizovat fotografie z iphone do počítače? Jak uložit youtube video do počítače? Jak sestavit počítač? Jak importovat fotografie z telefonu do počítače? Jak zkontrolovat specifikace počítače? Jak používat počítač? Jak stahovat hudbu z iphone do počítače? Jak najít IP adresu na počítači? Co je nejlepší herní počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Květinářství Michaela s.r.o. , KMa s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., MODOS spol. s r.o., TOMSTAV Olomouc, LUMIMONT s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., DELIKA s.r.o. , Profi-Communication, s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., Elefant Vítkov a.s., Levné knihy a.s., REFI DEVELOPMENT s.r.o, OK DESIGN s.r.o., EDUWIN s.r.o., RELIABILITY s.r.o., ASET studio s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., VENDINGNET s.r.o.,