První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Dlouhá Loučka?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Je můj počítač zapnutý? Proč je můj počítač tak pomalý? Jak vymazat mezipaměť počítače? Jak zaznamenáváte obrazovku počítače? Co je nejlepší stolní počítač? Co dělají počítačoví programátoři? Proč můj počítač stále havaruje? Jak zálohovat počítač na externí pevný disk? Jak připojit telefon k počítači? Co je pc stojan pro počítač? Co je serverový počítač? Jak přenášet fotografie z počítače do iPadu? Jak autorizovat počítač na itunes? Co jsou cookies na počítači? Kdy je nejlepší čas koupit počítač? Co je počítačový inženýr? Jak posílat text z počítače? Kde koupit počítačové díly? Jak přesunout knihovnu itunes do nového počítače? Co dělat se starým počítačem?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., ARGUS, spol. s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., RIOX spol. s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., EFETI, spol. s r.o., Levné knihy a.s., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , REFI DEVELOPMENT s.r.o, Can21 Olomouc, SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, OLSTROJ s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., DACH systém s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, A1 Team CZ s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., TRUMF International s.r.o.,