První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Citov?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak udělat počítačový virus? Jak propojit počítače? Jak zkontrolovat specifikaci počítače? Jak mohu zálohovat počítač? Jak resetovat počítač na tovární nastavení? Jak přenést knihovnu itunes do nového počítače? Co je mozek počítače? Proč se počítač restartuje? Jak aktualizovat počítač? Jaký typ počítače mám? Jak, aby váš počítač nespal? Jak získat obrázky z telefonu do počítače? Co je počítačový červ? Jak najít specifikaci počítače? Jak obnovit počítač na dřívější datum? Jak získat obrázky z mobilu do počítače? Jsme příliš závislí na počítačích? Jak změnit heslo počítače? Jak obnovit počítač se systémem Windows 8? Kolik stojí počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: DACH systém s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., TAU COLOR a.s., EFEKT PLUS s.r.o., OK DESIGN s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., MICOS spol. s r. o., Květinářství Michaela s.r.o. , STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., TOMSTAV Olomouc, Levné knihy a.s., OLSTROJ s.r.o., Elefant Vítkov a.s., RL-CORPUS s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., KABA s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., RoseMode, s.r.o., STAVING engineering s.r.o.,