První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Čelechovice na Hané?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak otočit obrazovku počítače vzhůru nohama? Je můj počítač zapnutý? Jak převést itunes z jednoho počítače do druhého? Proč je můj počítač tak pomalý? Jak zaznamenávat obrazovku počítače? Co dělá ram pro počítač? Co jsou soubory cookie počítače? Co dělá počítačový inženýr? Proč můj počítač zamrzne? Jak přenést itunes do jiného počítače? Jak najít specifikaci počítače? Jak obnovím tovární nastavení počítače? Jak deautorozivat itunes na mrtvém počítač? Jak přenášet fotografie z počítače do iPadu? Jak zkontrolovat specifikaci počítače? Kolik stojí můj počítač? Jak obnovit počítač se systémem Windows 8? Jak přenášet textové zprávy z iphone do počítače? Jak mohu připojit počítač k televizoru? Jak odemknout počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: EFEKT PLUS s.r.o., RELIABILITY s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., Hopi Popi, a.s., SAVE MAX, a.s., WAY MORAVA, s.r.o., Elefant Vítkov a.s., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, TANO TECHNIK, spol. s r.o., VENDINGNET s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., OK DESIGN s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , Brázdovo kuře s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., ASET studio s.r.o., EFETI, spol. s r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, OLSTROJ s.r.o., TARAN s.r.o.,