První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Čelčice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jaký typ počítače mám? Kolik RAM má můj počítač? Jak zkontrolovat počítač specifikace Windows 7? Jak se dostat do mého počítače v systému Windows 8? Jak zaznamenáváte obrazovku počítače? Kde je Můj počítač ve Windows 8? Jak čistit počítač? Jak obnovit počítač na tovární nastavení Windows 7? Co je můj počítač? Jak obnovit iphone 5 bez počítače? Jak přenášet video z iphone do počítače? Jak otočit obrazovku počítače na stranu? Mohu spustit na svém počítači? Jak otřít okna systému Windows 7? Jak přenášet skladby z iPodu do počítače? Proč můj počítač stále havaruje? Co je počítačový červ? Jak kopírovat hudbu z iPodu do počítače? Jak nahrát fotografie z iphone do počítače? Jak, aby váš počítač nespal?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: TVARBET MORAVIA, a.s., GROBER PROJECT, s.r.o., Can21 Olomouc, IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., RoseMode, s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, OK DESIGN s.r.o., LUMIMONT s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, TAU COLOR a.s., CHIRAMPOL s.r.o, SIT-IN CZ, s.r.o., NEUROLOGIE, AUTOIMPORT CZ s.r.o. , STAVING engineering s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o.,