První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Čelčice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Co je počítačový software? Jak získat hudbu z iPodu do počítače? Jak obnovit počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak obnovím tovární nastavení počítače? Co je počítačový monitor? Jak přenášet skladby z počítače na iPhone? Jak stahovat dvd do počítače? Co je zelená výpočetní technika? Jak sdílet soubory mezi počítači? Jak deautorizovat počítač na itunes? Co je procesor počítače? Jak resetovat počítač na tovární nastavení? Jak zaznamenáváte obrazovku počítače? Jak mohu přenášet fotografie z iphone do počítače? Jak skenovat z tiskárny do počítače? Jak uložit video youtube do počítače? Co dělají počítačoví programátoři? Jak získat text z počítače? Jak zkontrolovat počítač specifikace Windows 7? Jak obnovit iphone 5 bez počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, DACH systém s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., EDUWIN s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., MODOS spol. s r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , Shoebox CZ s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., WAY MORAVA, s.r.o., DELIKA s.r.o. , CHIRAMPOL s.r.o, PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., MICOS spol. s r. o., 2K CONSULTING s.r.o., TAU COLOR a.s., KMa s.r.o.,