První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Brodek u Konice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak dostat počítač z nouzového režimu? Jak otočit obrazovku počítače na stranu? Jak obnovím počítač? Jak opravit pomalý počítač? Co dělat se starými počítači? Jak se dostat do mého počítače v systému Windows 8? Jak defragmentovat počítače? Jak mohu zálohovat počítač? Co je počítačový hacking? Jak připojit Apple tv k počítači? Kolik energie používá můj počítač? Jak otřít můj počítač? Co je počítačový hardware? Jak překlopit obrazovku počítače? Jak na reimage počítače? Jak umístit obrázky z počítače do iPhone? Jak připojit počítač k televizi? Jak přenášet obrázky z telefonu do počítače? Jak ukládat obrázky z iphone do počítače? Jak mohu zálohovat iphone do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: SIT-IN CZ, s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, TANO TECHNIK, spol. s r.o., Hopi Popi, a.s., MICOS spol. s r. o., FAST interier a design, s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , VENA - TRADE, s.r.o. , TOMSTAV Olomouc, A1 Team CZ s.r.o., ALSICO s.r.o., TARAN s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., VENDINGNET s.r.o., RoseMode, s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., OLSTROJ s.r.o., EXCIMER, s.r.o., RIOX spol. s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. ,