První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Bouzov?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak stahovat dvd do počítače? Jak najít název počítače? Kde mohu prodat svůj počítač? Je můj počítač 32 nebo 64 bit? Jak stahovat hudbu do počítače? Jak změnit název počítače? Proč jsem si počítač nezapnul? Jak mám urychlit počítač? Jak otřít okna systému Windows 7? Co jsou počítačové informační systémy? Jak mám defragmentovat můj počítač? Jak získat obrázky z počítače na iPhone? Jak zkontrolovat specifikace počítače? Je můj počítač zapnutý? Jak se připojit ipad k počítači? Jak přenášet fotografie z telefonu do počítače? Jak mohu otřít počítač? Jak zálohovat počítač? Co to znamená pro počítače? Jak přenášet fotografie z iphone do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: EFEKT PLUS s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, DHK ZORA Olomouc, Simply You Pharmaceuticals, a. s., Kosmas s.r.o., Elefant Vítkov a.s., SAVE MAX, a.s., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., EDUWIN s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , RL-CORPUS s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., KMa s.r.o., TAU COLOR a.s., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., ARKO TECHNOLOGY, a.s., DACH systém s.r.o.,