První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Bouzov?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak přenášet textové zprávy z Android do počítače? Jak resetovat počítač na tovární nastavení? Jak rychlý je můj počítač? Jak dostat počítač z nouzového režimu? Jak zaznamenáváte obrazovku počítače? Jak defragmentovat počítače? Jak připojit počítač k televizi? Co hledat při nákupu počítače? Jak vymazat počítač? Jak se připojit ipad k počítači? Je můj počítač 32 nebo 64 bit? Jak ukládat fotografie z iphone do počítače? Jak čistit klávesnici počítače? Jak přeformátovat počítač? Jak udělat počítačový virus? Jak úplně resetovat počítač? Jak zkontrolovat počítač specifikace Windows 7? Jak přenášet skladby z iPodu do počítače? Jak synchronizovat fotografie z iphone do počítače? Jak odstranit cookies z počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: obchodní jednotky Galerie Šantovka, OK DESIGN s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., VENDINGNET s.r.o., DACH systém s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , Profi-Communication, s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., Kosmas s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., TANO TECHNIK, spol. s r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., RELIABILITY s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., DHK ZORA Olomouc,