První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Bělotín?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Může můj počítač spustit Windows 10? Jak obnovit počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak najít IP adresu počítače? Kolik stojí můj počítač? Jak resetovat počítač dell? Když byl vyroben první počítač? Co dělat, když počítač zamrzne? Jak stáhnout video youtube do počítače? Jak autorizovat počítače? Jak aktualizovat itunes na počítači? Jak vymazat mezipaměť počítače? Jak převrátit obrazovku počítače vzhůru nohama? Jak víte, zda má počítač virus? Oprabdu končí widnows 7?? Jak na obrázek z počítače? Kde koupit počítačové díly? Jak dostat hudbu z iphone do počítače? Jak přenášet fotografie z počítače do iPadu? Co jsou počítačové brýle? Jak mám urychlit svůj počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., RIOX spol. s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., EFETI, spol. s r.o., RoseMode, s.r.o., DHK ZORA Olomouc, SAVE MAX, a.s., SCHIEBEL, s.r.o. , SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Westcombe International Research, s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, M&T Stavby -Reality s.r.o., Elefant Vítkov a.s., UNITOP spol. s r.o., 2K CONSULTING s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., TAU COLOR a.s.,