První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Zábřeh?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak formátovat počítač? Proč můj počítač pípá? Jak importovat obrázky z iphone do počítače? Jak se zbavit starých počítačů? Jak posílat obrázky z počítače na iPhone? Proč se počítač restartuje? Jak získat obrázky z telefonu do počítače? Jak přesunout hudbu z počítače na iPhone? Kde koupit počítače? Jak dát obrázky z iphone do počítače? Jak připojit Apple tv k počítači? Jak stahovat obrázky z iphone do počítače? Jak odstranit počítačový virus? Jak připojit tiskárnu k počítači? Jak přenášet soubory z jednoho počítače do druhého? Kolik zlata je v počítači? Jak mohu zálohovat iphone do počítače? Jak připojit dva počítače? Kolika bitový je můj počítač? Jaký je nejlepší počítač koupit?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: KABA s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , MODOS spol. s r.o., RL-CORPUS s.r.o., Can21 Olomouc, TAU COLOR a.s., Profi-Communication, s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., OLSTROJ s.r.o., UNITOP spol. s r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, Střechy NOSVO s.r.o., VENDINGNET s.r.o., TARAN s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , DELIKA s.r.o. ,