První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Výkleky?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak uvolnit počítač? Mohu poslat fax z počítače? Jak propojit počítače? Jak kraslit na počítači? Co je počítačový inženýr? Jak vytvořit svůj vlastní herní počítač? Jak opravit obrazovku počítače? Jak mohu autorizovat počítač pro itunes? Jak připojit počítač k televizoru? Jak obnovit počítač na předchozí datum? Co je paměť počítače? Proč počítače zpomalují? Jak deautorizovat počítač na itunes? Jak obnovit počítač na tovární nastavení Windows 7? Proč se můj počítač sám vypne? Jak rychleji spustit počítač? Jak přenášet hudbu z iphone do počítače? Kolik stojí vybudování počítače? Co je zelená výpočetní technika? Jak obnovit tovární nastavení počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: EDUWIN s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., SAVE MAX, a.s., CHIRAMPOL s.r.o, VENA - TRADE, s.r.o. , Shoebox CZ s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , TVARBET MORAVIA, a.s., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, RELIABILITY s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, DACH systém s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., VENDINGNET s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , FAST interier a design, s.r.o., TRUMF International s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o.,