První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Uničov?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak najít IP adresu počítače? Jak defragmentovat počítače? Jak na snímek na počítači? Jak přenášet hudbu z počítače na android? Jak se dostat virus z počítače? Jak se připojit ipad k počítači? Jak obnovit počítač do továrního nastavení? Kolika bitový je můj počítač? Jak resetovat počítač na tovární nastavení Windows 7? Jak rozjasnit obrazovku počítače? Jak přenášet fotografie z počítače na iPhone? Proč jsem si počítač nezapnul? Jak ukládat obrázky z iphone do počítače? Jak odemknout počítač? Co je počítačové inženýrství? Jak přenášet hudbu z iPodu do počítače? Jak přenést VHS do počítače? Jak udělat počítačovou hru? Jak rychleji spustit počítač? Jak mohu připojit počítač k televizoru?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: TARAN s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., DHK ZORA Olomouc, e-cars trading s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , VLCEK POLSKA Sp. z o.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, FAST interier a design, s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, ALSICO s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., TOMSTAV Olomouc, ARKO TECHNOLOGY, a.s., Levné knihy a.s., TRUMF International s.r.o., LUMIMONT s.r.o.,