První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Uničov?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak skenovat z tiskárny do počítače? Co je počítačový monitor? Kdo vyrobil počítač? Jak mohu připojit počítač k televizoru? Jak zálohovat ipad do počítače? Jak resetovat počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Proč se můj počítač stále vypíná? Jak mohu spustit počítač v nouzovém režimu? Jak autorizovat počítače? Jak synchronizovat fotografie z iphone do počítače? Jak najít IP adresu počítače? Jak rychleji spustit počítač? Jak přenášet skladby z iPodu do počítače? Jak zálohovat iphone do počítače? Co jsou počítačové brýle? Kolik stojí můj počítač? Jak přenášet hudbu z počítače do iPadu? Jak rychleji spouštět počítač? Co je nejlepší herní počítač? Jak vybudovat herní počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: VLCEK POLSKA Sp. z o.o., KMa s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., EFEKT PLUS s.r.o., OLSTROJ s.r.o., RoseMode, s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , DELIKA s.r.o. , Farma Bystročice s.r.o., LUMIMONT s.r.o., UNITOP spol. s r.o., CHIRAMPOL s.r.o, A2 ARCHITEKTI s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., RIOX spol. s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, Shoebox CZ s.r.o., Elefant Vítkov a.s., ARGUS, spol. s.r.o.,