První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Tištín?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak defragmentovat počítač? Co je počítačový červ? Jak převést itunes z jednoho počítače do druhého? Jak stahovat hudbu z youtube do počítače? Jak najít specifikaci počítače? Co je počítačová síť? Jaký počítač mám koupit? Jak obnovit iphone bez počítače? Jak obnovit počítač se systémem Windows 8? Jak rychlý je můj počítač? Jak restartovat počítač v nouzovém režimu? Jak zjistit heslo počítače? Jak přenášet fotografie z telefonu do počítače? Oprabdu končí widnows 7?? Jak víte, zda má počítač virus? Jak importovat fotografie z počítače do iPhone? Jak proniknout do počítače? Jak odstranit cookies z počítače? Proč je můj počítač tak pomalý? Jak deautorozivat itunes na mrtvém počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: TRUMF International s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., RIOX spol. s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , Hopi Popi, a.s., Brázdovo kuře s.r.o., MODOS spol. s r.o., KMa s.r.o., VENDINGNET s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, CHIRAMPOL s.r.o, OLSTROJ s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, Can21 Olomouc, Kosmas s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. ,