První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Suchdol?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak kopírovat DVD do mého počítače? Jak odemknout počítač? Jak přenášet hudbu z iphone do počítače? Jak importovat fotografie z telefonu do počítače? Může můj počítač spustit tuto hru? Jak mohu obnovit tovární nastavení počítače? Jak urychlit můj počítač? Jak se zbavit počítačového viru? Jak obnovit počítačová okna 7? Jak opravit pomalý počítač? Co jsou počítačové informační systémy? Jak dostat počítač z nouzového režimu? Jak synchronizovat fotografie z iphone do počítače? Jak stahovat hudbu z počítače na iPhone? Jak obnovit počítač na tovární nastavení Windows 7? Jak přenášet obrázky z iphone do počítače? Jak obnovit počítač na dřívější datum? Co je počítačová gramotnost? Jak dát obrázky z iphone do počítače? Jak kopírovat DVD do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: EDUWIN s.r.o., TRUMF International s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, e-cars trading s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., RoseMode, s.r.o., Hopi Popi, a.s., RELIABILITY s.r.o., TOMSTAV Olomouc, VENA - TRADE, s.r.o. , DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., GROBER PROJECT, s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., DELIKA s.r.o. , STAVING engineering s.r.o.,