První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Šubířov?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak získat hudbu z iPodu do počítače? Co dělají počítačoví vědci? Jak přesunout hudbu z iPodu do počítače? Jak obnovit iphone 5 bez počítače? Co je serverový počítač? Kdo zajistí home office v Olomouci?? Jak resetovat počítač na tovární nastavení? Kde recyklovat počítače? Proč můj počítač pípá? Jak mohu spustit počítač v nouzovém režimu? Jak změnit název počítače na mac? Jak mohu obnovit tovární nastavení počítače? Jak zaznamenáváte obrazovku počítače? Jak přenášet soubory z jednoho počítače do druhého? Jak přenést knihovnu itunes do jiného počítače? Co je nejlepší počítač? Co dělá ram pro počítač? Jak přenášet hudbu z iPodu do počítače? Proč můj počítač stále havaruje? Jak zamknout počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., TAU COLOR a.s., M&T Stavby -Reality s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , 2K CONSULTING s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, ASET studio s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., DHK ZORA Olomouc, Levné knihy a.s., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., WAY MORAVA, s.r.o., RIOX spol. s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., TVARBET MORAVIA, a.s., VENA - TRADE, s.r.o. , Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic,