První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Šubířov?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak se dostat virus z počítače? Jak importovat fotografie z telefonu do počítače? Oprabdu končí widnows 7?? Jak importovat fotografie z počítače do iPhone? Jak vzdáleně přistupovat k jinému počítači? Co dělá počítač rychlejší? Jak vyčistit počítač? Jak stahovat youtube videa do počítače? Jak dostat hudbu z iphone do počítače? Jak kopírovat hudbu z iphone do počítače? Jak přesunout hudbu z počítače na iPhone? Proč můj počítač stále zamrzá? Proč můj počítač pípá? Jak převrátit obrazovku počítače vzhůru nohama? Jak defragmentovat můj počítač? Jak obnovím tovární nastavení počítače? Jak vzít snímek obrazovky počítače? Jak najít specifikaci počítače? Co je počítačový monitor? Jak dálkově vypnout počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: SCHIEBEL, s.r.o. , EDUWIN s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., MICOS spol. s r. o., STAVING engineering s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, CHIRAMPOL s.r.o, STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., RELIABILITY s.r.o., LUMIMONT s.r.o., OLSTROJ s.r.o., DELIKA s.r.o. , DHK ZORA Olomouc, EXCIMER, s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o.,