První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Slavětín?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Kde opravit počítač? Jak posílat textové zprávy z počítače? Jak skenovat dokument do počítače? Jak kreslit na počítači? Kdo zajistí home office v Olomouci?? Kolika bitový je můj počítač? Co je počítačový inženýr? Mohu poslat fax z počítače? Jak dát obrázky z iphone do počítače? Co potřebujete k vybudování počítače? Jak stahovat itunes na počítači? Co je pc stojan pro počítač? Jak nahrávat zvuk z počítače? Jak se zbavit starých počítačů? Co je počítačový programátor? Jak změnit název počítače? Jak synchronizovat iphone do počítače? Jak zjistit, zda má počítač virus? Jak defragmentovat počítač? Jak deautorizovat počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: MODOS spol. s r.o., OK DESIGN s.r.o., e-cars trading s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, Hopi Popi, a.s., EFEKT PLUS s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, RoseMode, s.r.o., MICOS spol. s r. o., Shoebox CZ s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, Střechy NOSVO s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., GROBER PROJECT, s.r.o., KABA s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., LUMIMONT s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., OLSTROJ s.r.o.,