První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Slavětín?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak změnit název počítače? Jak přenášet soubory z jednoho počítače do druhého? Jak přenášet fotografie z telefonu do počítače? Jak přenášet video z iphone do počítače? Co jsou cookies na počítači? Co je RAM na počítači? Jak se dostat do mého počítače v systému Windows 8? Jak připojit počítač k televizi? Jak sestavit počítač? Jak stahovat hudbu z počítače na iPhone? Jak přenášet textové zprávy z Android do počítače? Kdo opraví notebook? Jak přesunout hudbu z počítače na iPhone? Je můj počítač 32 nebo 64 bit? Co jsou počítačové brýle? Jak přenášet fotografie z počítače na iPhone? Jak autorizujete počítač pro itunes? Co je kvantový počítač? Jak vyčistit počítač? Jak dostat videa z mobilu do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: TARAN s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., UNITOP spol. s r.o., Kosmas s.r.o., TOMSTAV Olomouc, TVARBET MORAVIA, a.s., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Elefant Vítkov a.s., STAVING engineering s.r.o., RIOX spol. s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., Levné knihy a.s., NEUROLOGIE, WAY MORAVA, s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , RoseMode, s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., EDUWIN s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. ,