První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Radkova Lhota?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak přenášet fotografie z iphone do počítače? Jak skenovat z počítače? Jak opravit pomalý počítač? Co je mozek počítače? Jak ukládat textové zprávy do počítače? Jak získat fotografie z mobilu do počítače? Jak čistit klávesnici počítače? Mohu poslat fax z počítače? Co je RAM v počítači? Jak fungují počítačové viry? Jak otáčet obrazovku počítače? Jak stahovat itunes na počítači? Co dělá počítačový inženýr? Jak deautorizovat počítač? Jak čistit počítač? Jaký je název mého počítače? Může můj počítač spustit Windows 10? Co jsou počítačové brýle? Jak odstranit počítačový virus? Jak obnovit počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Westcombe International Research, s.r.o., OK DESIGN s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , AUTOIMPORT CZ s.r.o. , MODOS spol. s r.o., KABA s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., VENDINGNET s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, REFI DEVELOPMENT s.r.o, ALSICO s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., TVARBET MORAVIA, a.s., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., EXCIMER, s.r.o., TOMSTAV Olomouc, STAVING engineering s.r.o., LUMIMONT s.r.o.,