První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Radkova Lhota?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak přenášet fotografie z počítače do iPadu? Týká se mě konec windows 7?? Jaký bit je můj počítač? Jak restartovat počítač? Jak odstranit virus z počítače? Jak autorizovat počítače? Jak obnovit počítač na dřívější datum? Jak skenovat z počítače? Jak fungují počítačové viry? Co je na mém počítači bonjour? Co je zelená výpočetní technika? Jak se zbavit viru na počítači? Jak používat počítač? Jak se dostat virus z počítače? Jak kreslit na počítači? Jak na homeo office?? Má můj počítač bluetooth? Co jsou počítačové informační systémy? Jak přenášet textové zprávy z iphone do počítače? Co je notebook?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: EFETI, spol. s r.o., RoseMode, s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , GROBER PROJECT, s.r.o., EDUWIN s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, Can21 Olomouc, PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , NEUROLOGIE, DHK ZORA Olomouc, IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., TVARBET MORAVIA, a.s., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, A1 Team CZ s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., FAST interier a design, s.r.o., OLSTROJ s.r.o.,