První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Radkova Lhota?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Co dělat, když počítač zamrzne? Co je notebook? Jak mám defragmentovat můj počítač? Jak otočit obrazovku počítače na stranu? Jak fungují počítače? Jak synchronizovat iphone do počítače? Jak se dostat do mého počítače v systému Windows 8? Jak ripovat DVD do počítače? Jak autorizovat váš počítač pro itunes? Proč je můj počítač pomalý? Jak čistit počítač? Jak formátovat počítač? Jak zcela otřít počítač? Co je stolní počítač? Když byl vyroben první počítač? Jak ukládat textové zprávy do počítače? Jak přesunout hudbu z počítače na iPhone? Jak se zbavit počítačového viru? Co dělají počítačoví programátoři? Jsme příliš závislí na počítačích?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: DELIKA s.r.o. , Kosmas s.r.o., TRUMF International s.r.o., ASET studio s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., RoseMode, s.r.o., Can21 Olomouc, STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., TOMSTAV Olomouc, UNITOP spol. s r.o., OK DESIGN s.r.o., RIOX spol. s.r.o., SAVE MAX, a.s., TARAN s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., EDUWIN s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., LUMIMONT s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. ,