První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Přemyslovice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Proč se můj počítač sám zapne? Co jsou počítačové informační systémy? Jak rozjasnit obrazovku počítače? Jak odstranit virus z počítače? Co je nejlepší herní počítač? Jak mohu zálohovat počítač? Jak opravit počítač? Co je notebook? Jak vytvořit počítačový stůl? Jak formátovat počítač? Jak aktualizovat itunes na počítači? Jak obnovit počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak převést itunes z jednoho počítače do druhého? Jak se dostat do mého počítače v systému Windows 8? Jak se zbavit viru na počítači? Kde recyklovat počítače? Jak se zbavit starých počítačů? Proč jsem si počítač nezapnul? Jak přenášet hudbu z počítače do iPadu? Co je moje IP adresa počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: ARGUS, spol. s.r.o., RELIABILITY s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, Can21 Olomouc, Shoebox CZ s.r.o., TAU COLOR a.s., VENDINGNET s.r.o., KABA s.r.o., ASET studio s.r.o., Hopi Popi, a.s., TOMSTAV Olomouc, DACH systém s.r.o., MICOS spol. s r. o., Květinářství Michaela s.r.o. , Westcombe International Research, s.r.o., SAVE MAX, a.s., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , EFEKT PLUS s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, Profi-Communication, s.r.o.,