První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Přemyslovice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak se dostat virus z počítače? Jak odstranit cookies na počítači? Jak sestavit počítač? Jak ripovat DVD do počítače? Proč je můj počítačový ventilátor tak hlasitý? Jak urychlit počítač? Jak mohu vyčistit počítač? Jak zálohovat ipad do počítače? Jak restartuji počítač? Jak vzdáleně přistupovat k jinému počítači? Mohu získat i text z počítače? Jak obnovit heslo počítače? Jak přenášet textové zprávy z iphone do počítače? Jak připojit tiskárnu k počítači? Můžu faxovat z počítače? Jak se připojit ipad k počítači? Jak aktualizovat itunes na počítači? Jak stahovat hudbu z iphone do počítače? Jak přenášet hudbu z iPadu do počítače? Má můj počítač virus?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Kosmas s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, TOMSTAV Olomouc, Simply You Pharmaceuticals, a. s., EFETI, spol. s r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , SIT-IN CZ, s.r.o., TRUMF International s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., RIOX spol. s.r.o., VENDINGNET s.r.o., ASET studio s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , CHIRAMPOL s.r.o, 2K CONSULTING s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , FAST interier a design, s.r.o., DHK ZORA Olomouc, VLCEK POLSKA Sp. z o.o., STAVING engineering s.r.o.,