První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

V termínu od 7. 7. 2024 do 14. 7. 2024 funguje První počítačová pomoc Olomouc v omezeném režimu. V akutních případech pište na e-mail info@pppo.cz, SMS na 608465698 nebo v nejauktnějším případně volejte 608465698. Děkujeme za pochopení.

Servis počítače v obci Polomí?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak na reimage počítače? Jak čistit klávesnici počítače? Jak defragmentovat počítač? Kolik stojí vybudování počítače? Jak restartovat počítač? Jak opravit pomalý počítač? Jak spustit počítač v nouzovém režimu? Má můj počítač virus? Jak mohu připojit počítač k televizoru? Jak přenášet fotografie z počítače na iPhone? Jak skenovat z tiskárny do počítače? Co je počítačový server? Jak víte, zda má počítač virus? Jak najít specifikaci počítače? Jak převést itunes z jednoho počítače do druhého? Jak otřít můj počítač? Jak urychlit můj počítač? Co je serverový počítač? Jak stahovat dvd do počítače? Jak přenést VHS do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Levné knihy a.s., RIOX spol. s.r.o., DACH systém s.r.o., RELIABILITY s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., REFI DEVELOPMENT s.r.o, UNITOP spol. s r.o., Kosmas s.r.o., e-cars trading s.r.o., Can21 Olomouc, DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., MICOS spol. s r. o., M&T Stavby -Reality s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , Simply You Pharmaceuticals, a. s., ARGUS, spol. s.r.o., MODOS spol. s r.o., LUMIMONT s.r.o., TAU COLOR a.s., Květinářství Michaela s.r.o. ,