První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Polomí?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak počítač funguje? Jak mohu připojit počítač k televizoru? Jak stahovat youtube videa do počítače? Jak otočit obrazovku počítače vzhůru nohama? Jak vzdáleně přistupovat k jinému počítači? Jak zálohovat ipad do počítače? Jak aktualizovat itunes na počítači? Co jsou soubory cookie počítače? Jsme příliš závislí na počítačích? Jak resetovat počítač dell? Jak na homeo office?? Jak uvést počítač do nouzového režimu? Jak defragmentovat počítače? Jak se zbavit viru na počítači? Kdo opraví notebook? Kdo vyrobil počítač? Jak posílat text z počítače? Jak získat volný počítač? Jak na reimage počítače? Jak získat obrázky z telefonu do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: ARGUS, spol. s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., TAU COLOR a.s., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, e-cars trading s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., RIOX spol. s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., TOMSTAV Olomouc, TANO TECHNIK, spol. s r.o., CHIRAMPOL s.r.o, SAVE MAX, a.s., A1 Team CZ s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, Can21 Olomouc, NEUROLOGIE, Střechy NOSVO s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , FAST interier a design, s.r.o.,