První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Paseka?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak obnovit počítač na dřívější datum? Jak mohu připojit počítač k televizoru? Jak obnovit počítač na tovární nastavení Windows 7? Jak mohu spustit počítač v nouzovém režimu? Jak si vzít screenshot na počítači? Jak se připojit k počítači? Co dělat se starým počítačem? Jak rychlý je můj počítač? Proč je můj počítač pomalý? Co jsou cookies na počítači? Jak obnovit heslo počítače? Kde koupit počítač? Jak udělat počítačovou hru? Co je cloud computing? Jak fungují počítačové viry? Jak mohu obnovit tovární nastavení počítače? Jak zobrazit specifikace počítače? Jak úplně resetovat počítač? Jak přenést itunes do nového počítače? Co je počítačová síť?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: WAY MORAVA, s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., Levné knihy a.s., Kosmas s.r.o., NEUROLOGIE, M&T Stavby -Reality s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, GROBER PROJECT, s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., ARGUS, spol. s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., STAVING engineering s.r.o., UNITOP spol. s r.o., OLSTROJ s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , DHK ZORA Olomouc, Elefant Vítkov a.s., MODOS spol. s r.o., LUMIMONT s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. ,