První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Malé Hradisko?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak dát obrázky z iphone do počítače? Jak získat obrázky z telefonu do počítače? Co je procesor počítače? Jak mám defragmentovat můj počítač? Jak kopírovat DVD do mého počítače? Jak stahovat youtube videa do počítače? Jak deautorizovat počítač? Co je RAM na počítači? Co je sálový počítač? Jak získat obrázky z počítače na iPhone? Jak obnovit počítač na tovární nastavení? Jak aktualizovat itunes na počítači? Jak se dostat virus z počítače? Jak vymazat počítač? Co je notebook? Má můj počítač bluetooth? Jak připojit počítač k televizoru? Jak dobrý je můj počítač? Jak opravit obrazovku počítače? Jak dostat počítač z nouzového režimu?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, AUTOIMPORT CZ s.r.o. , SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, Elefant Vítkov a.s., Profi-Communication, s.r.o., TRUMF International s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., OLSTROJ s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., RIOX spol. s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., SAVE MAX, a.s., RELIABILITY s.r.o., RoseMode, s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., MODOS spol. s r.o., TOMSTAV Olomouc, REFI DEVELOPMENT s.r.o, KMa s.r.o.,