První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Malé Hradisko?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak připojit dva počítače? Jak otřít okna systému Windows 7? Jak získat text z počítače? Jak na reimage počítače? Co je moje IP adresa počítače? Jak obnovit počítač na tovární? Jak přenášet hudbu z iPodu do počítače? Jak resetovat počítač na tovární nastavení? Jak přenášet videa z iphone do počítače? Jak získat volný počítač? Jak obnovím počítač? Jak najít IP adresu počítače? Jak obnovit počítač na předchozí datum? Jak vybudovat herní počítač? Jak uvést počítač do nouzového režimu? Jak kraslit na počítači? Jak aktualizovat počítač? Jak vytvořit svůj vlastní herní počítač? Jak otřít počítač? Proč se počítač restartuje?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Levné knihy a.s., SCHIEBEL, s.r.o. , GROBER PROJECT, s.r.o., NEUROLOGIE, SAVE MAX, a.s., UNITOP spol. s r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, VENDINGNET s.r.o., OK DESIGN s.r.o., DACH systém s.r.o., STAVING engineering s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., Kosmas s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, EFETI, spol. s r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , 2K CONSULTING s.r.o., DHK ZORA Olomouc, REFI DEVELOPMENT s.r.o,