První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Malé Hradisko?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak mohu otočit obrazovku počítače? Proč se můj počítač stále vypíná? Jak najít název počítače? Co je počítačový hacking? Jak posílat text z počítače? Jak resetovat počítač dell? Je můj počítač 32 nebo 64 bit? Jak kopírovat DVD do počítače? Jak se zbavit počítačového viru? Jak získat hudbu z iPodu do počítače? Jak přenášet video z iphone do počítače? Jak přenést knihovnu itunes do nového počítače? Jak odstranit virus z počítače? Jak ukládat obrázky z iphone do počítače? Jak mám urychlit svůj počítač? Jak získat obrázky z počítače na iPhone? Kolik stojí vybudování počítače? Jak můžu rychleji spustit svůj počítač? Proč je obrazovka počítače na bok? Jak stahovat hudbu z počítače na iPhone?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: M&T Stavby -Reality s.r.o., DHK ZORA Olomouc, TAU COLOR a.s., Elefant Vítkov a.s., DELIKA s.r.o. , AUTOIMPORT CZ s.r.o. , DACH systém s.r.o., MODOS spol. s r.o., RELIABILITY s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., UNITOP spol. s r.o., RIOX spol. s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , ARKO TECHNOLOGY, a.s., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, STAVING engineering s.r.o., EFETI, spol. s r.o., ALSICO s.r.o.,